Міжнародний форум інновацій Innovation Market

22.11.2018

Новітні розробки науковців Шевченкового університету представлено на цьогорічному Міжнародному форумі інновацій Innovation Market, що розпочав свою роботу 21 листопада у Міжнародному виставковому центрі.

У день відкриття стенд КНУ імені Тараса Шевченка відвідала міністр освіти і науки Лілія Гриневич. Пані міністр ознайомилася з інноваційними розробками науковців нашого університету, а найбільше її зацікавили напрацювання у сфері лікування злоякісних новоутворень та швидкодіючих лікувальних гелів. Детальніше про ці унікальні винаходи гостям розповіла заступник декана хімічного факультету Наталія Куцевол.

Окрім того на інноваційному ярмарку Університет демонструє й інші, не менш унікальні розробки, серед них:

·       технологія терагерцового сканування (оборонна галузь);

·      програмне забезпечення макету оптичного пристрою для дистанційного визначення хімічних та біологічних агентів;

·        малогабаритний голографічний інтерферометр;

·        бактеріофаги – біотехнологія забезпечення якості зберігання продуктів посередництва;

·        система ліквідації розливу нафти та нафтопродуктів;

·        дерматотропний препарат у вигляді м'якої пов'язки та технологія отримання субстанції для препарату "Мелавіт" та ін.;

·        екзоскелетон;

·        абсорбційно-дифракційний аналіз властивостей захисних елементів з карбіду кремнію;

·        високоекологічна гідроелектростанція.

Міжнародний форум «INNOVATION MARKET» – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, експертів в сфері інновацій, авторів startup проектів, представників бізнесу, представників інвестиційно – фінансових установ, консультантів у сфері захисту інтелектуальної власності. Проводиться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р.
№ 864-р Про проведення Міжнародного форуму «INNOVATION MARKET».

У цьому році він триватиме 21-23 листопада.

За матеріалами інформаційного сектору НДЧ