«Центр учбової літератури» надав КНУ доступ до електронних книг

26.11.2018

Науковці КНУ імені Тараса Шевченка можуть скористатися всіма перевагами онлайн-доступу до електронних версій видань «Центру учбової літератури».

Подібна співпраця між Науковою бібліотекою імені Михайла Максимовича та одним із українських видавництв стала результатом наполегливої роботи бібліотечних працівників задля розвитку наукового потенціалу Університету й забезпечення студентів, науковців і викладачів КНУ сучасними інформаційними ресурсами. Скористатися електронним каталогом видань «Центру учбової літератури» й ознайомитися зі змістом обраних книжок можна за покликанням.

Для доступу до тексту книг потрібно ввести такі дані:

• логін – knu;
  • пароль – library.

Особливо цінним є те, що подібний проект легітимного онлайн-використання значної кількості електронних джерел авторизованою бібліотекою, навчальним закладом чи фізичною особою наразі є першим і єдиним в Україні. Окрім доступу до книжок, опублікованих в паперовому варіанті за попередні роки, користувачі КНУ імені Тараса Шевченка матимуть змогу переглядати й ті видання, котрі ще не оприлюднено, із очікуваним виходом друком у 2019 році.

Колектив Наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича відзначає, що за результатами повного тестового доступу наукової спільноти Університету до зазначеного онлайн-ресурсу буде проаналізовано читацькі запити на літературу видавництва й ухвалено рішення щодо подальшої передплати такого доступу.

Не зволікайте й беріться до ознайомлення з цікавими новими виданнями!

Довідково: Видавництво «Центр учбової літератури» працює на українському ринку друкованої продукції вже 19 років. Асортимент «ЦУЛ» – понад 1200 видань, щорічно цей перелік поповнюється щонайменше на 120 нових книг. До каталогу «Центру учбової літератури» входять навчальні й практичні видання, присвячені таким аспектам господарської та інтелектуальної діяльності людини, як: аудит, бухгалтерський і кадровий облік, гуманітарні науки, економіка, маркетинг, менеджмент, природничі науки, технічні науки, правові галузі знання й подібні.