Відбулись збори конференцій трудових колективів навчальних підрозділів Університету

27.12.2019

Трудові колективи чотирьох навчальних підрозділів Університету визначилися з кандидатурами своїх керівників.

Відповідно до наказу в.о. ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка від 20 листопада 2019 року було призначено терміни проведення зборів конференцій трудових колективів з погодження кандидатур на посади деканів факультетів психології, фізичного та історичного, а також – на посаду директора ННІ «Інститут геології».

Від 25 листопада до 26 грудня 2019 року відбувалося висунення кандидатур на посади деканів та директора інституту від кафедр та інших структурних підрозділів за погодженням органів студентського самоврядування.

26 і 27 грудня 2019 року на зборах конференцій трудових колективів підрозділів у результаті таємного голосування більшістю голосів було погоджено кандидатури для призначення:

• на посаду директора ННІ «Інститут геології» – Сергія Вижву;
  • на посаду декана фізичного факультету – Миколу Макарця;
  • на посаду декана історичного факультету – Івана Патриляка;
  • на посаду декана факультету психології – Івана Данилюка.

Колектив Шевченкового Університету щиро вітає колег з отриманням рекомендацій та висловленням довіри від представників трудових колективів підрозділів КНУ й зичить здоров’я, творчої наснаги та життєвих сил для досягнення поставлених цілей і розбудови Університету.

Фото: Андрій Макаренко