Працівників Університету відзначено грамотами за сумлінну працю!

28.10.2021

За сумлінне виконання професійних обов’язків та успіхи у фаховій діяльності працівників Київського національного університету імені Тараса Шевченка відзначено грамотами.

Рішення про нагородження ухвалювалося з нагоди Дня працівників освіти, а саму церемонію проведено 28 жовтня 2021 року в головному навчальному корпусі Університету. Урочистості відбулися за участі ректора Володимира Бугрова, проректорки з з науково-педагогічної роботи (гуманітарні питання)

Інни Степанець, секретарки Ради ветеранів КНУ Вікторії Недзельської. Подію було проведено з дотриманням карантинових обмежень і забезпечення особистої безпеки співробітників.

Грамотами за успіхи у навчальній, науковій і виховній роботі, а також грамотами за сумлінну працю відзначено 100 працівників КНУ імені Тараса Шевченка. Серед них – працівники таких структурних підрозділів, як:

• відділ кадрів;
  • відділ охорони та безпеки;
  • відділ підготовки та атестації кадрів;
  • географічний факультет;
  • економічний факультет;
  • Інститут післядипломної освіти;
  • історичний факультет;
  • механіко-математичний факультет;
  • Навчально-науковий інститут права;
  • Наукова бібліотека імені Михайла Максимовича;
  • Науково-дослідна частина;
  • ННІ «Інститут геології»;
  • ННЦ «Інститут біології та медицини»;
  • Підготовче відділення для громадян України;
  • Підготовче відділення для іноземних громадян;
  • планово-фінансовий відділ;
  • ректорат;
  • служба експлуатації головного корпусу;
  • факультет психології;
  • факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем;
  • факультет соціології;
  • факультет інформаційних технологій;
  • фізичний факультет;
  • хімічний факультет;
  • Центр комунікацій.

У вітальному слові до нагороджених ректор Університету пояснив, що рішення зініціювати урочисте вручення грамот в головному корпусі пов’язано з прагненням подякувати кожному із сумлінних співробітників і засвідчити важливість професійних зусиль таких людей. Наприкінці виступу Володимир Бугров наголосив: «Київський національний університет імені Тараса Шевченка здатен залишатися лідером української вищої освіти тільки завдяки вашій сумлінній праці! Тільки ми здатні досягнути того, щоб наше життя було якнайбільш наповненим, тож щиро бажаю кожному з вас здоров’я, злагоди й подальших професійних успіхів!».

Науково-педагогічний колектив КНУ імені Тараса Шевченка пишається професійними здобутками колег і бажає їм подальшого особистого зростання!