Університет підтримує академічну мобільність студентів і викладачів

04.03.2022

Шановні викладачі, науковці, аспіранти, здобувачі освіти всіх рівнів вищої освіти!

Київський національний університет імені Тараса Шевченка з розумінням ставиться до тих своїх співробітників і здобувачів освіти, які у ці нелегкі часи не змогли повернутися до України з відрядження, стажування, навчання чи відпочинку, а також до тих, хто не зі своєї волі, допомагаючи рідним та близьким, виїхали за межі України.

Ми просимо всіх, хто перебуває (перебував) за кордоном за програмами академічної мобільності, погодити із закладами-партнерами  можливість продовження вашого стажування/навчання і надіслати керівництву факультету/інституту заяву на продовження Вашої форми академічної мобільності й підтверджуючий документ від приймаючого закладу та його переклад, а копію – до відділу академічної мобільності (mobility.knu@gmail.com).

Ми просимо усіх здобувачів освіти, науковців і викладачів, які змушені були виїхати з України після 24 лютого 2022 року і які мають бажання використати час вимушеного перебування за кордоном для підвищення своєї кваліфікації, скористатися можливістю пройти стажування чи навчання за програмами академічної мобільності, за програмами підтримки дослідників і здобувачів, що надаються за програмою Erasmus+, ЗВО і науковими інституціями інших країн, ініціативами InspirEurope, ScienceForUkraineТакож науковці можуть скористатися переліком лабораторій світу, які готові прийняти їх на стажування. Просимо контактувати із вказаними інституціями і погоджувати програму свого стажування (навчання). У разі необхідності Університет надасть рекомендаційні листи.

Підготовлені пропозиції щодо вашої академічної мобільності (шаблони документів оприлюднені на сайті та facebook-сторінці відділу академічної мобільності) прошу надсилати керівникам ваших структурних підрозділів (копію – до відділу академічної мобільності), за згодою яких Університет оформить необхідні документи