Новини

Спортивна аеробіка принесла нам золото і срібло

28.03.2017

Спортивний комплекс НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 25 березня 2017 року приймав відкритий чемпіонат м. Києва зі спортивної аеробіки серед дорослих, юніорів та юнаків. У ньому брали участь студенти й викладачі нашого університету.

В категорії «індивідуальні виступи серед чоловіків» золото Чемпіонату виборов викладач кафедри фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу КНУ Бубен М.В., який також став переможцем в категорії «трійки», а срібло – у студента ННЦ «Інститут біології» Всеволода Курочкіна.

В індивідуальних виступах серед жінок друге місце посіла Анастасія Кучерська (Інститут журналістики), третьою стала Наталія Маркіна (механіко-математичний факультет). В категорії «змішані пари» золото у Всеволода Курочкіна (ННЦ «Інститут біології») і Валерії Зубрицької (ФІТ).

За підсумками змагань лідером став Бубен М.В., який виборов дві золоті медалі.

Вітаємо наших призерів і бажаємо натхнення і нових перемог в такому граціозному виді спорту, як спортивна аеробіка!