Університетська клініка запровадила якісні послуги для населення

12.12.2019

Від наукової лабораторії до лекційної зали та ліжка хворого – один крок. За таким принципом функціонують університетські клініки – флагмани світової системи охорони здоров’я.

Головною функцією університетських клінік є надання спеціалізованої, високоспеціалізованої та невідкладної медичної допомоги населенню, а також консультативно-діагностичної допомоги іншим лікувально-профілактичним закладам. Це потребує впровадження сучасних технологій діагностики, лікування та медичної реабілітації, а також висококваліфікованих кадрів.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка також долучився до мережі вже створених та діючих університетських клінік інших закладів вищої освіти (медичного та немедичного напрямку) та активно розвиває діяльність Університетської клініки, створеної як структурний підрозділ Університету в 2017 році.

Університетська клініка – це висококваліфікована лікарська допомога, комфортні умови, широкий спектр медичних послуг, індивідуальний підхід, доброзичлива атмосфера і висока якість обслуговування пацієнтів.

Клініка здійснює свою діяльність відповідно до отриманої Університетом ліцензії МОЗ України на проведення медичної практики із 22 спеціальностей. Уже сьогодні кожен охочий може звернутися до спеціалістів клініки для отримання якісних послуг за такими напрямами:

• Гінекологія
  • Дерматологія
  • Дитяча і доросла психіатрія
  • Ендоскопічні дослідження
  • Клініко-діагностичні лабораторні дослідження
  • Неврологія
  • Отоларингологія
  • Психотерапія
  • Рентгенологія
  • Стоматологія
  • Терапія