60-річчя кафедри алгебри та математичної логіки відзначили міжнародною конференцією

20.07.2020

З 14 по 17 липня 2020 року на механіко-математичному факультеті відбулася Міжнародна конференція, присвячена 60-річчю кафедри алгебри та математичної логіки. Цього року, зважаючи на пандемію COVID-19, конференцію було проведено онлайн.

З вітальним словом до учасників звернулися ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський, проректорка з наукової роботи Оксана Жилінська, завідувач відділу алгебри Інституту математики НАН України Юрій Дрозд, декан механіко-математичного факультету Оксана Безущак, які відзначали значний внесок школи алгебри Шевченкового університету у світову математичну науку, згадали видатні постаті вчених, які формували й формують всесвітньо відому школу, бажали подальших наукових звершень та плідної роботи конференції.

За час роботи онлайн-конференції у ній взяли участь понад 100 учасників з  7 часових поясів світу, було зроблено декілька десятків доповідей.

На пленарних засіданнях виступили всесвітньо відомі математики: Юхим Зельманов, Едвард Френкель, В’ячеслав Футорний, Ростислав Григорчук, Олександр Ольшанський, Володимир Некрашевич, Юрій Дрозд, Олів’є Матьє, Володимир Бавула, Тарас Банах, Агустін Морено, Вальдемар Голубовскі, Ніколай Решетіхін, Алекс Марцинковський, Ярослав Воробец, Людмила Туровська, Михайло Докучаєв, Артем Пулемьотов, Агнєшка Бір та інші.

Записи пленарних доповідей можна переглянути на YouTube-каналі механіко-математичного факультету за посиланням: https://cutt.ly/dap6XSY.

Зичимо кафедрі не втрачати дух новаторства, яскравих наукових ідей та їхніх втілень!

За матеріалами механіко-математичного факультету