Найсильніші з фізики та математики – ліцеїсти КНУ!

22.07.2020

Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка  беззаперечний лідер серед закладів освіти Києва за кількістю найвищих результатів цьогорічного ЗНО з математики та фізики. Про це повідомила директорка Департаменту освіти і науки Києва Олена Фіданян .

Загалом за результатами ЗНО-2020  випускники закладів загальної середньої освіти Києва отримали 54 результати по 200 балів зі згаданих предметів.

Учні університетського ліцею отримали відразу десять найвищих результатів:

• з фізики – 6;
  • з математики – 4.

У Києві 200 балів за ЗНО з математики отримали 39 випускників та з фізики – 15 випускників.

Загалом по Україні цьогоріч 146 найвищих результатів зовнішнього оцінювання з математики та 64 – з фізики. У відсотковому еквіваленті результати наших ліцеїстів – це 3% та 10% відповідно.

Щиро радіємо успіхам випускників Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка і чекаємо студентами бакалаврату! Хай щастить!