Студенти КНУ – призери Міжнародних математичних змагань!

31.07.2020

Студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка стали призерами 27 Міжнародних математичних змагань для студентів університетів.

До участі в змаганнях, котрі цьогоріч проходили в дистанційному форматі, долучилися студенти механіко-математичного факультету й факультету комп’ютерних наук та кібернетики КНУ. Студентів Університету було об’єднано в команду, а загальне керівництво командою й тренерську підтримку учасників забезпечували професор механіко-математичного факультету, доктор фізико-математичних наук Георгій Шевченко, аспіранти механіко-математичного факультету Оксана Чернова й Микита Щеглов, а також студент факультету комп’ютерних наук та кібернетики Нікіта Скибицький. Також КНУ імені Тараса Шевченка забезпечив оплату реєстраційних внесків студентів, які взяли участь у змаганнях.

Урочисте віртуальне відкриття математичних змагань відбулося 25 липня 2020 року, а вже 26–27 липня 2020 року студенти КНУ імені Тараса Шевченка щоденно опрацьовували чотири складні завдання, відібрані для молоді зі всього світу організаційним комітетом змагань. Наступні два дні учасники математичних змагань очікували оголошення офіційних результатів, могли перевіряти подані рішення й консультуватися з керівниками команди, доки представники організаційного комітету оцінювали роботи всіх учасників. А вже 30 липня 2020 року було урочисто оголошено імені переможців, і одинадцять із тринадцяти учасників КНУ імені Тараса Шевченка здобули почесні відзнаки призерів 27 Міжнародних математичних змагань для студентів університетів!

Цьогоріч українські студенти змагалися за перемогу із майже 550 юними математиками зі всього світу. Якісна професійна підготовка молоді, яку забезпечували викладачі КНУ імені Тараса Шевченка й поглиблювали тренери-керівники університетської команди, зусилля самих студентів і їхнє прагнення до перемоги принесли чудові результати!

Студентів КНУ імені Тараса Шевченка відзначено такими почесними нагородами:

• гран-прі змаганьОлександра Козачок, студентка 4 курсу механіко-математичного факультету, за 6–7 абсолютний особистий результат;
  • диплом 1 ступеняГеоргій Іванчик, студент 3 курсу механіко-математичного факультету;
  • дипломи 2 ступеняВадим Коваль, Олесь Голембовський, Костянтин Луценко (усі – другокурсники факультету комп’ютерних наук та кібернетики), Денис Чергикало (студент 4 курсу факультету комп’ютерних наук та кібернетики), Максим Пушкар (студент 2 курсу механіко-математичного факультету);
  • дипломи 3 ступеняВладислав Шашков, Євгеній Азаров (студенти 2 курсу механіко-математичного факультету), Павло Глуховський (студент 3 курсу механіко-математичного факультету), Олександр Харченко (студент 4 курсу механіко-математичного факультету);
  • почесна відзнакаКарина Нечипорук (студентка 2 курсу механіко-математичного факультету).

Ознайомитися із особистими результатами учасників змагань можна за покликанням.

За успішні результати, здобуті студентами механіко-математичного факультету й факультету комп’ютерних наук та кібернетики в 27 Міжнародних математичних змагань для студентів університетів, ректор Леонід Губерський відзначив учасників команди КНУ імені Тараса Шевченка похвальними грамотами від Університету, а керівників команди – грошовою нагородою в розмірі заробітної плати.

Науково-педагогічний колектив КНУ щиро вітає студентів із перемогою у важливому міжнародному змаганні й бажає їм і надалі не зупинятися в особистому професійному розвиткові!

За матеріалами механіко-математичного факультету