«Бережімо Державний Прапор! Бережімо Україну!»: в Університеті підняли синьо-жовтий стяг

22.08.2020

Напередодні відзначення національних свят – Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України – перед головним корпусом Київського національного університету імені Тараса Шевченка замайорів синьо-жовтий стяг.

В урочистій церемонії підняття прапора взяли участь ректор Леонід Губерський, проректори Володимир Бугров та Олександр Рожко, керівники факультетів та інститутів, працівники та студенти Університету.

Леонід Васильович привітав спільноту Шевченкового університету з прийдешніми національними святами, наголосив, що попри всі труднощі Україна буде успішною, успішними будуть українці, адже незалежність дала всім нам шанс, якого не можна змарнувати. «Бережімо Державний Прапор! Бережімо Україну!» – закликав Леонід Губерський.

Довідково:

День Державного Прапора України – державне свято України, присвячене одному з її державних символів – Прапору України. Відзначається щорічно 23 серпня.

На загальнодержавному рівні свято встановлено указом Президента України № 987/2004 «Про День Державного Прапора України» від 23.08.2004. Цей указ було доповнено Указом Президента України № 602/2009 «Про внесення змін до Указу Президента України від 23 серпня 2004 року N 987», яким було засновано підняття Прапора України в День Державного Прапора України й під час інших державних свят та проведення загальнодержавних заходів.

відео: Ельдар Якушин