МОН оголошує конкурс на заміщення посади ректора КНУ імені Тараса Шевченка

28.08.2020

Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс на заміщення посади ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

Строк подання заяв    два місяці з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України.

Документи надсилати на адресу:

Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, кім. 136 або 138, м. Київ-135, 01135.

Телефони для довідок: 481-32-35; 481-47-92

Більше інформації на сайті МОН за покликанням: https://mon.gov.ua/ua/news/mon-ogoloshuye-konkursi-na-zamishennya-posadi-rektora-kiyivskogo-nacionalnogo-universitetu-imeni-tarasa-shevchenka