Організація навчання у І-му семестрі 2020-2021 навчального року

31.08.2020

Напередодні початку навчального року відбулася онлайн-нарада заступників деканів/директорів структурних підрозділів Університету стосовно особливостей організації освітнього процесу у першому семестрі 2020-2021 навчального року.

Відкриваючи засідання, проректор Володимир Бугров наголосив: «Новий навчальний рік починаємо у складній епідеміологічній ситуації. Тому навчання у 1 семестрі потрібно проводити із дотриманням усіх заходів, що передбачені Постановами Кабінету Міністрів України та Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 р. за №50». Проректор також додав, що у зв’язку із карантином освітній процес відбуватиметься у «змішаному форматі», відповідний наказ ректора було оприлюднено 27 серпня 2020 року.

Заступники керівників структурних підрозділів оголосили рішення факультетів, інститутів і коледжів щодо застосування моделі змішаного навчання: