Представники КНУ на Міжнародній олімпіаді з інформатики 2020

22.09.2020

International Olympiad In Informatics найпрестижніша серед олімпіад з інформатики. Цьогорічні міжнародні змагання мали відбутися у Сингапурі, але проводилися онлайн у кожній країні-учасниці.

Українська команда брала участь у міжнародних змаганнях у Ліцеї «Політ», що у Кременчуці. На цьогорічних змаганнях наші учасники вибороли чотири срібні медалі!

Україну представляли й нинішні студенти факультету комп’терних наук та кібернетики КНУ імені Тараса Шевченка Софія Мельник та Владислав Заводник, який, до речі, ще й випускник Українського фізико-математичного ліцею КНУ.

Щоб потрапити у Національну збірну, учасники спочатку брали участь у регіональних олімпіадах, стали кращими там і потрапили на IV етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики. Найкращі двадцять учасників були запрошені на відбірково-тренувальні збори, які тривали вісім днів. Чотири учасники, які показали найкращі результати, потрапили у Національну збірну.

Щиро радіємо успіхам нашої талановитої молоді!