Науковці ВІКНУ отримали Державну премію України в галузі освіти 2019 року

05.10.2020

Указом Президента України № 418/2020 від 2 жовтня 2020 року науковцям Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка присуджено Державну премію України в галузі освіти 2019 року.

Премію у номінації «Вища освіта» за роботу «Педагогічна система вищого військового закладу освіти в контексті розвитку сектору безпеки і оборони України» присуджено:

Сергію Бурому – кандидатові педагогічних наук, провідному науковому співробітникові науково-дослідного центру ВІКНУ;

Андрію Кучерявому – докторові педагогічних наук, доцентові, професорові кафедри військової психології та педагогіки ВІКНУ;

Олегу Прохорову – кандидатові педагогічних наук, доцентові, заступникові начальника ВІКНУ;

Вадиму Рижикову – докторові педагогічних наук, професорові, головному науковому співробітникові науково-дослідного центру ВІКНУ;

Ігорю Толоку – кандидатові педагогічних наук, доцентові, заслуженому працівникові освіти України, начальникові ВІКНУ.

Вітаємо колег та бажаємо подальших наукових звершень!