Звернення до громади Шевченкового університету

Шановна Університетська громадо!

Завтра, 25 листопада, в житті Університету відбудеться важлива подія – чергові вибори ректора.

Цього разу вибори проходять у непростих умовах пандемії коронавірусу та дистанційної роботи Університету.

Та я впевнений, що всі виборці: викладачі, науковці, представники студентства й працівників, проявлять свідомість і відповідальність, прийдуть на виборчі дільниці та проголосують.  Адміністрація ж, зі свого боку, організує процес волевиявлення з дотриманням усіх протиепідемічних правил та санітарних норм задля забезпечення права вибору кожного члена колективу.

Важливо, щоб вибори відбулися! Закликаю вас скористатися своїм правом, виконати громадянський обов’язок й обрати найбільш достойного з числа кандидатів.

Щиро ваш – Леонід Губерський