Про організацію освітнього процесу в КНУ

10.10.2022

Керуючись частиною третьою статті 2 Закону України «Про вищу освіту», Законами України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»,  «Про внесення змін до деяких законів України щодо державних гарантій в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану», «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні»» і Статутом Університету, з метою мінімізації ризиків для життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу Університету і з урахуванням листа МОН України «Про запровадження онлайн-навчання» (від 10.10.2022 року за № 1/11870-22) ухвалено рішення (Розпорядження ректора № 81 від 10.10.2022):

1. Деканам факультетів, директорам навчально-наукових інститутів, фахових  коледжів і ліцею, завідувачам підготовчих відділень:

• організувати проведення навчальних занять у період з 10 жовтня по 14 жовтня 2022 року дистанційно, із використанням інформаційно-комунікаційних технологій;
  • дозволити в цей період всім працівникам факультетів, навчально-наукових інститутів, фахових  коледжів, ліцею і підготовчих відділень, які задіяні у освітньому процесі, виконувати свої робочі завдання (у відповідності до функціональних обов’язків) дистанційно із використанням інформаційно-комунікаційних технологій, із самостійним визначенням робочого місця та дотриманням безпечних і нешкідливих умов праці на обраному ним робочому місці.

2. Керівникам загальноуніверситетських структурних підрозділів у період з  10 жовтня по 14 жовтня 2022 року зосередити, за можливості, роботу співробітників на виконанні тих завдань, які вони можуть виконувати дистанційно та організувати належний контроль за дотриманням трудової дисципліни.