КНУ – лавреат конкурсу «Кращий винахід року»

15.12.2023

Патент науковців КНУ імені Тараса Шевченка відзначений на конкурсі Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України.

Центральний науково-дослідний інститут озброєння та військової техніки Збройних Сил України, головна науково-дослідна установа Міністерства оборони України, проводив конкурс «Кращий винахід року». Мета конкурсу – виявлення перспективних розробок та підвищення ефективності популяризації винахідницької роботи серед військовослужбовців та працівників Міністерства оборони України, Збройних Сил України та інших організацій усіх форм власності.

КНУ імені Тараса Шевченка нагороджений дипломом учасника конкурсу, а колектив авторів Університету здобув диплом І ступеня у номінації «Техніка зв’язку»!

Щиро вітаємо команду КНУ: Володимира Сайка, Володимира Домрачева, Теодора Наритника, Григорія Гнатієнка, Наталії Тмєнової з такою відзнакою патенту «Спосіб бездротової підзарядки джерела бортового живлення безпілотного літального апарата».

До участі у Конкурсі надійшло 85 заявок, з них: 69 заявок подано з 11 підрозділів системи Міністерства оборони України та 16 заявок подано з 11 підприємств оборонно-промислового комплексу, наукових установ міністерств, інших організацій / установ, які не належати до сфери управління Міністерства оборони України.