Умови акредитації представників ЗМІ та отримання інформації за запитами

Шановні журналісти!

Для забезпечення права кожного на інформацію та з метою всебічного і об’єктивного висвітлення діяльності Київського національного університету імені Тараса Шевченкадопуск на місце проведення будь-якого заходу всіх без винятку представників ЗМІ здійснюється за попередньо складенимиЦентром комунікації списками акредитованихжурналістів.

Акредитація представників засобів масової інформації та незалежних журналістів проводиться Центром комунікації Університету шляхом реєстрації після оприлюднення анонсу на відповідну подію у електронній формі або за телефонами: (044) 239-34-60, (044) 239-32-46 (якщо інше не вказано в анонсі).

Акредитація всіх без винятку засобів масової інформації та незалежних журналістів відбувається на підставі Конституції України, законів України Про інформацію, Про доступ до публічної інформації.

Для отримання будь-якої офіційної інформації, інтерв’ю посадової особи, дозволу на зйомку на території структурних підрозділів КНУ імені Тараса Шевченка необхідно заповнити електронну форму і додати до неї лист-запит або ж надіслати на електронну скриньку: stratcom@knu.ua.

Запити на отримання публічної інформації відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» подаються фізичною або юридичною особою, об'єднанням громадян без статусу юридичної особи Київському національному університету імені Тараса Шевченка в письмовій формі, скориставшись Електронною приймальнею Університету, або шляхом надсилання поштою на адресу: 01601, Київ, вул. Володимирська, 64/1, або на електронну пошту: office@univ.net.ua.

Увага! Центр комунікацій Університету не несе відповідальність за опрацювання запитів, які були надіслані на будь-які інші адреси або номери телефонів.

Дякуємо за співпрацю!

Інформаційно-обчислювальний центр університету

© Всі права захищені 1995-2024