Молодим науковцям КНУ присуджено премії НАН України

03.02.2021

Рішенням Президії Національної академії наук України за підсумками конкурсу 2020 року, проведеного відділеннями НАНУ, присуджено премії молодим ученим і студентам за кращі наукові роботи.

Цьогорічними лауреатами стали 18 молодих учених та 8 студентів з наукових та освітніх установ України.

Премію присуджено відразу п’ятьом молодим дослідницям Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а саме:

• Ірині Котляр, аспірантці Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» – за серію робіт «Біохімічні ефекти похідних піролу при виразковому коліті»;
  • Дар’ї Виноградовій, магістрантці економічного факультету – за роботу «Прогнозування чисельності народжених дітей в Україні в умовах демографічного старіння населення»;
  • Анжеліці Дроздовій, магістрантці Навчального-наукового інституту «Інститут геології» – за роботу «Реконструкція палеополів напружень рудопрояву Хуай Кок (складчастий пояс Лоей)»;
  • Людмилі Рудюк, магістрантці Інституту філології – за цикл праць «Мовна особистість Андрія Кузьменка крізь призму жанру інтерв’ю»;
  • Віті Саській, магістрантці хімічного факультету – за роботу «Застосування наноструктурованих вуглецевих електродів, модифікованих композитним покриттям CuO-SiO2 для визначення H2O2».

Колектив Шевченкового Університету вітає лауреаток з присудженням Премії та бажає подальших наукових звершень.