Олег Турянський

ОЛЕГ ТУРЯНСЬКИЙ

17 років, курсант ВІКНУ, спеціальність «Військова психологія», молодший лейтенант (посмертно)

Загинув 26 лютого 2022 року під час виконання службових обов’язків.

Курсантом Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олег Турянський став у 2021 році. Військовою справою Олег захопився у ранньому дитинстві. Батько хлопця, Володимир Турянський, – військовослужбовець, тому бажання Олега навчатися у військовому ліцеї нікого в сім’ї не здивувало. Рідні підтримали його рішення. Олег закінчив Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою і вирішив здобути професію військового психолога. Склав вступні випробовування та був зарахований до складу курсантів Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка.

«Навчання курсанту Турянському давалося легко. Був наполегливим, цілеспрямованим, мав хоробрий характер. Війну хлопець зустрів словами «Спершу перемога, братику…», – так згадали про Олега у Військовому інституті.

На жаль, 26 лютого 2022 року під час виконання службових обов'язків Олег Турянський загинув.

Про загибель юного курсанта у регіональному виданні «Ваш Голос Прикарпаття» написали: «Цьому юнакові через місяць виповнилося б 18. Лише 18. Його вбив путін. Не забудемо. Не пробачимо. Батькам – вдячність за Сина й підтримка. Олегу – Слава! Слава! Слава! Тепер він боронитиме Україну з небес. Він – Герой! Для нас. Для Української Держави. Для всього народу. Назавжди.»

За особисту мужність та героїзм, активну участь у захисті територіальної цілісності України, Наказом головнокомандувача ЗСУ від 28.02.2022 року № 164 Олегу Турянському було присвоєно звання молодший лейтенант – посмертно.

Інформаційно-обчислювальний центр університету

© Всі права захищені 1995-2024