Андрій Задорожний

АНДРІЙ ЗАДОРОЖНИЙ

20 років, курсант ВІКНУ, спеціальність «Військова психологія», молодший лейтенант (посмертно).

Загинув 26 лютого 2022 року під час виконання службових обов'язків.

До Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Андрія Задорожного привело бажання стати офіцером. Події, що розгорталися в Україні, – Революція Гідності, окупація Криму, війна у східних областях держави – тільки утвердили прагнення старшокласника Андрія служити у Збройних Силах України.

Він закінчив Бабанську загальноосвітню та вступив до Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка. «Юнак був переконаний, що ефективно нести службу в ЗСУ можна, маючи відповідні знання та навички. Тож навчався старанно», – зазначили у Військовому інституті.

Батьки Андрія Задорожного, Сергій Анатолійович та Інна Миколаївна, змалку привили хлопцю любов до України. З перших днів повномасштабного вторгнення він був готовий до захищати рідну землю.

Курсант Задорожний загинув 26 лютого 2022 року під час виконання службових обов'язків, будучи вірним військовій присязі.

Згідно з Наказом головнокомандувача ЗСУ від 28.02.2022 року № 164 Андрію Задорожному було присвоєно звання молодший лейтенант – посмертно, за особисту мужність та героїзм, активну участь у захисті територіальної цілісності України.

Інформаційно-обчислювальний центр університету

© Всі права захищені 1995-2024