Календар подій КНУ ЕХРО Віртуальний меморіал

Загальна інформація

Київський національний університет імені Тараса Шевченка – це класичний університет дослідницького типу, що засновано у 1834 році, основним завданнями якого є навчально-виховна, науково-дослідницька та інноваційна діяльність.

Більше інформації про університет

Офіційна інформація

Університет має статус самоврядного (автономного) дослідницького державного вищого навчального закладу, який в межах компетенції, наданої законодавством України та цим Статутом, самостійно вирішує питання підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, атестації та розподілу висококваліфікованих фахівців.

Більше офіційної інформації

Підрозділи університету

В університеті працює 13 факультетів, 8 навчальних інститутів, 1 навчально-науковий центр, підготовче відділення, Центр українознавства, геологічний та зоологічний музеї, Музей історії університету, Міжфакультетський лінгвістичний музей, Інформаційно-обчислювальний центр, Астрономічна обсерваторія, Видавничо-поліграфічний центр та Наукова бібліотека.

Більше інформації про підрозділи університету

Абітурієнтам

Університет здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Молодший спеціаліст", освітньо-професійним ступенем "Фаховий молодший бакалавр", освітніми і освітньо-науковими ступенями «Бакалавр», «Магістр» та "Доктор філософії", науковим ступенем "Доктор наук" . Загалом, в університеті і його коледжах навчається близько 900 студентів фахової передвищої освіти, 29 тис. студентів і курсантів за 1 і 2 рівнями вищої освіти, майже 1100 аспірантів і докторантів.

Більше інформації для абітурієнтів

Навчання іноземних студентів

Університет пропонує іноземним громадянам та особам без громадянства, які мають намір здобувати вищу освіту в Україні, широкий спектр освітніх програм за освітніми ступенями "Бакалавр", "Магістр", "Доктор філософії". Крім того, абітурієнти-іноземці мають можливість пройти доуніверситетську підготовку на Підготовчому відділенні українською чи англійською мовами.

Більше інформації для іноземних студентів
 

Наука

Місія університету як класичного вищого навчального закладу дослідницького типу може бути реалізована винятково завдяки забезпеченню високої якості освіти та наукових досліджень, їх нерозривної інтеграції і поєднання з інноваційною діяльністю.

Більше інформації про науку

Студентам

Для проживання студентів створено студентське містечко з комфортабельними гуртожитками, комп'ютерними клубами, спортивним комплексом, їдальнями, кафе, танцювальними залами. Для оздоровлення університет має санаторій-профілакторій, оздоровчо-спортивні комплекси в Києві і на березі річки Дніпро.

Більше інформації для студентів

НОВИНИ     

Університет у міжнародних асоціаціях

EEN

ESN

NISPAcee

European University Foundation

European University for Well-Being

Університет в інтернеті

МОН

Спілка ректорів вищих навчальних закладів України

Facebook Telegram Instagram LinkedIn

Приймальна комісія КНУ Facebook сторінка для вступників Telegram канал для вступників

Корисне від ректорату

Університет у міжнародних рейтингах

World University Rankings

World University Rankings

World University Rankings

Магазин університетської атрибутики

Мультимедійна платформа

CAMPUS RADIO

СТУДЕНТ-TV

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади

Інформаційно-обчислювальний центр університету

© Всі права захищені 1995-2024