Психологічна служба

Психологічна служба Київського національного університету імені Тараса Шевченка є структурним підрозділом Київського національного університету імені Тараса Шевченка, сервісом університету, який забезпечує своєчасне і систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяльності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освітніх і виховних завдань Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Психологічне забезпечення освітнього процесу здійснюють психологи.

Службу створено 1 липня 2019 року наказом Ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Л.В. Губерського №579-32.

Завдання психологічної служби:

Принципи діяльності:

У Психологічній службі КНУ ви можете отримати послуги індивідуального та групового психологічного консультування, взяти участь у психоедукаційних та просвітницьких заходах, дослідженнях тощо.

Служба активно співпрацює з інституціями та фахівцями, які спрямовують свою діяльність на роботу з населенням щодо підтримки та сприяння психічному здоров’ю як в практичній, так і науковій діяльності.

Сервіси:

  1. 24/7, «Helper Hub», чат емоційної підтримки студентів студентами https://t.me/helper_hub2
  2. 9:00 – 18:00 пн-пт, «Допомога онлайн ПС КНУ», чат зв’язку з психологом https://t.me/help_online_PS_KNU
  3. 10:00 – 17:00 вт-чт, консультація психолога за попереднім записом: https://forms.gle/vaSru9Huc7gVNrqm7
  4. Методичні рекомендації зі зміцнення резельєнтності

Контактна інформація:

Співробітники

Адреса: 03022, місто Київ, вул. Ю. Здановської, 35, к.3-5 (гуртожиток 1),
Психологічна служба Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Тел.: +38 (044) 431-04-19, внутрішній 64-19

E-mail: psy.service.knu@gmail.com, ps.knu.event@gmail.com, psy.service@knu.ua

Офіційна сторінка психологічної служби КНУ в соціальній мережі Facebook  Офіційний канал психологічної служби КНУ в месенджері Telegram  Офіційна сторінка психологічної служби КНУ в соціальній мережі Instagram  Офіційний канал психологічної служби КНУ в Youtube  Офіційний акаунт психологічної служби КНУ в соціальній мережі Twitter
Інформаційно-обчислювальний центр університету

© Всі права захищені 1995-2024